Vitajte na stránkach Gideon Technology

Kontakt

Software

KOMPLEXNÉ RIEŠENIE PRE WEBOVÝ PORTÁL

Obchodné podmienky pre použitie nášho WMF sú flexibilné. Modulárny systém je možné zakúpiť si jednorazovo, ale tiež možno pristúpiť k prenájmu. Pri jednorázovej kúpe ponúkame zaškolenie klienta do kódu. V rámci prenájmu nás klienti kontaktujú kedykoľvek okolnosti prinesú nové požiadavky a mi im priebežne platformu inovujeme a nastavujeme podľa ich špecifických požiadaviek.

Či už ide o noviny, časopis, online televíziu alebo streamovaciu službu, Web Media Framework (WMF) vám poskytne komplexné riešenie pre webový portál podľa vašich najdetailnejších požiadaviek.

Framework zahŕňa desiatky modulov, z ktorých si svoj webový portál komfortne vyskladáte. To všetko, samozrejme, pri našej plnej podpore a z vašej strany minimálnej angažovanosti, ako v rovine programovania, tak aj ďalšej následnej administrácie.

Technické riešenie, neustále vyvíjané a vylepšované už 12 rokov, je možné okamžite plne integrovať do vašich existujúcich riešení ako na standalone serveroch, tak aj v cloude (Aure, Oracle, AWS).

KONKRÉTNE TYPY PLATFORIEM, KTORÉ JE MOŽNÉ POMOCOU WEB MEDIA FRAMEWORK SPREVÁDZKOVAŤ SÚ NAPRÍKLAD TIETO:

- streamovanie videa a hudby
- správy, online TV a časopisy (viacjazyčné archívy)
- online vzdelávanie, kurzy a certifikácie
- sociálne siete a udalosti
- recenzie, eventy alebo crowdfunding
- inzeráty, trhoviská a odporúčania
- marketing, prezentácie, sales, eshop
- právne služby, recruiting alebo účtovníctvo
- udalosti, systémy súborov alebo logistika

cta-img